cottabgottab

cottabgottab
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 30 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 98% Blue Ruin (2014) - Rated 07 Oct 2015
90 78% Brazil (1985) - Rated 06 Oct 2015
85 30% Public Enemies (2009) - Rated 06 Oct 2015
80 13% Hancock (2008) - Rated 06 Oct 2015
80 13% Miss Congeniality (2000) - Rated 06 Oct 2015
80 13% The Straight Story (1999) - Rated 06 Oct 2015
88 56% Vantage Point (2008) - Rated 06 Oct 2015
79 7% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 06 Oct 2015
79 7% Transformers (2007) - Rated 06 Oct 2015
85 30% The Boondock Saints (1999) - Rated 06 Oct 2015