cotton9476

cotton9476
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Mallrats (1995) - Rated 20 Aug 2018
80 78% Chasing Amy (1997) - Rated 20 Aug 2018
60 26% Clerks II (2006) - Rated 20 Aug 2018
60 26% Yoga Hosers (2016) - Rated 20 Aug 2018
70 51% Knuckleball! (2012) - Rated 20 Aug 2018
80 78% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 20 Aug 2018
30 4% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 20 Aug 2018
30 4% Gladiator (2000) - Rated 20 Aug 2018
75 66% Harlem Nights (1989) - Rated 20 Aug 2018
30 4% Lady Bird (2017) - Rated 20 Aug 2018