countthakula

Recent Ratings
Check out countthakula's...
91 68% | Magnolia (1999) - Jan 11, 2021 |
92 77% | Trainspotting (1996) - Jan 11, 2021 |
88 59% | Jaws (1975) - Jan 11, 2021 |
26 13% | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Jan 11, 2021 |
84 50% | Nightcrawler (2014) - Jan 11, 2021 |
97 95% | The Dark Knight (2008) - Jan 11, 2021 |
52 22% | Terminator Salvation (2009) - Jan 11, 2021 |
14 4% | Transformers (2007) - Jan 11, 2021 |
83 40% | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jan 11, 2021 |
94 86% | Jurassic Park (1993) - Jan 11, 2021 |