cowpig

cowpig
Film Freak - 906 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2014
Location: Montreal, Quebec, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Artificial intelligence researcher and programmer, student.

more Recent Ratings

83 65% Sgt. Bilko (1996) - Rated 10 Mar 2014
82 55% Elizabeth (1998) - Rated 10 Mar 2014
79 38% Mr. Deeds (2002) - Rated 10 Mar 2014
82 55% Roxanne (1987) - Rated 10 Mar 2014
82 55% Wayne's World 2 (1993) - Rated 10 Mar 2014
79 38% Free Willy (1993) - Rated 10 Mar 2014
67 13% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 10 Mar 2014
83 65% Christmas Time in South Park (2000) - Rated 10 Mar 2014
88 89% High Noon (1952) - Rated 10 Mar 2014
94 96% American Beauty (1999) - Rated 10 Mar 2014