cowpunk

cowpunk
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 29% Fear No Evil (1981) - Rated 19 Jan 2020
"I simply cannot dislike a weirdly Catholic and homoerotic horror film with a fun punk rock soundtrack, no matter how poorly executed it may be."
69 32% The Castle in the Sky (1986) - Rated 19 Jan 2020
78 52% Memento (2001) - Rated 19 Jan 2020
43 15% Shrek the Third (2007) - Rated 19 Jan 2020
65 29% The Martian (2015) - Rated 19 Jan 2020
70 35% The Usual Suspects (1995) - Rated 19 Jan 2020
76 50% The Artist (2011) - Rated 19 Jan 2020
81 68% Life of Brian (1979) - Rated 19 Jan 2020
79 55% The Lego Movie (2014) - Rated 18 Jan 2020
87 77% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Jan 2020