cozefine

cozefine
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% The Revenant (2015) - Rated 09 Feb 2016
100 87% The Descendants (2011) - Rated 09 Feb 2016
70 11% Rosemary's Baby (1968) - Rated 09 Feb 2016
80 25% Shooter (2007) - Rated 09 Feb 2016
90 56% Whatever Works (2009) - Rated 09 Feb 2016
90 56% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 09 Feb 2016
90 56% Ratatouille (2007) - Rated 09 Feb 2016
70 11% The Illusionist (2006) - Rated 09 Feb 2016
100 87% Mamma Mia! (2008) - Rated 09 Feb 2016
80 25% Music and Lyrics (2007) - Rated 09 Feb 2016