cozi82

cozi82
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2013
Location: Dublin, Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 39% Caddyshack (1980) - Rated 08 Jan 2013
76 67% Buffalo '66 (1998) - Rated 08 Jan 2013
68 20% Bruce Almighty (2003) - Rated 08 Jan 2013
74 51% Bronson (2009) - Rated 08 Jan 2013
75 58% Broken Flowers (2005) - Rated 08 Jan 2013
77 74% Burn After Reading (2008) - Rated 08 Jan 2013
72 39% Bowfinger (1999) - Rated 08 Jan 2013
74 51% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 08 Jan 2013
73 45% Bowling for Columbine (2002) - Rated 08 Jan 2013
76 67% The Boys from Brazil (1978) - Rated 08 Jan 2013