Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cp8PiQ

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jan 22, 2020

more Recent Ratings
80 69% Men in Black (1997) - Jan 22, 2020
60 38% Inside Out (2015) - Jan 22, 2020
95 96% The Evil Dead (1981) - Jan 22, 2020
60 38% Night at the Museum (2006) - Jan 22, 2020
55 23% Fantastic Four (2005) - Jan 22, 2020
80 69% Catch Me If You Can (2002) - Jan 22, 2020
65 50% Alien 3 (1992) - Jan 22, 2020
90 88% RoboCop (1987) - Jan 22, 2020
85 80% Black Swan (2010) - Jan 22, 2020
75 57% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 22, 2020