cpetersen

cpetersen
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 58% The Hangover (2009) - Rated 20 Dec 2017
85 72% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 20 Dec 2017
89 88% Full Metal Jacket (1987) - Rated 20 Dec 2017
84 60% Four Lions (2010) - Rated 20 Dec 2017
75 16% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 20 Dec 2017
90 94% Before Sunrise (1995) - Rated 20 Dec 2017
85 72% Unbreakable (2000) - Rated 20 Dec 2017
60 3% Scary Movie (2000) - Rated 20 Dec 2017
82 55% Remember the Titans (2000) - Rated 20 Dec 2017
78 23% Where the Wild Things Are (2009) - Rated 20 Dec 2017