cpj210

cpj210
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 71% Free Guy (2021) - Rated 08 Jan 2023
64 62% Cruella (2021) - Rated 08 Jan 2023
64 62% Valentine's Day (2010) - Rated 08 Jan 2023
33 23% The Batman (2022) - Rated 08 Jan 2023
61 53% Moana (2016) - Rated 08 Jan 2023
45 33% Where the Crawdads Sing (2022) - Rated 08 Jan 2023
80 80% The Gentlemen (2020) - Rated 08 Jan 2023
67 71% Windfall (2022) - Rated 04 Jan 2023
30 19% Lightyear (2022) - Rated 04 Jan 2023
47 39% 50 First Dates (2004) - Rated 05 Jul 2008