cr7durden

cr7durden
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2019
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 79% The Big Lebowski (1998) - Rated 22 Nov 2019
90 57% Black Hawk Down (2001) - Rated 22 Nov 2019
100 93% Interstellar (2014) - Rated 22 Nov 2019
95 79% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 22 Nov 2019
95 79% The Revenant (2015) - Rated 22 Nov 2019
85 30% The Jacket (2005) - Rated 22 Nov 2019
90 57% Zodiac (2007) - Rated 22 Nov 2019
85 30% Raging Bull (1980) - Rated 22 Nov 2019
90 57% Scarface (1983) - Rated 22 Nov 2019
90 57% The Orphanage (2007) - Rated 22 Nov 2019