craftercool

craftercool
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 31 May 2016
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\\\'m the creator of a One-Man Band called Instrumentalism.

more Recent Ratings

75 53% Disturbia (2007) - Rated 31 May 2016
75 53% Awake (2007) - Rated 31 May 2016
80 70% Flightplan (2005) - Rated 31 May 2016
75 53% The Animal (2001) - Rated 31 May 2016
70 43% The Hot Chick (2002) - Rated 31 May 2016
70 43% Lion King 1½ (2004) - Rated 31 May 2016
75 53% I Am Legend (2007) - Rated 31 May 2016
80 70% I, Robot (2004) - Rated 31 May 2016
12% Noah (2014) - Rated 31 May 2016
10 23% Mr. Deeds (2002) - Rated 31 May 2016