cranberry18

cranberry18
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 01 May 2017
Location: Venezuela
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 53% Liar Liar (1997) - Rated 01 May 2017
62 41% Hannibal (2001) - Rated 01 May 2017
60 29% Chasing Amy (1997) - Rated 01 May 2017
62 41% Avatar (2009) - Rated 01 May 2017
70 70% Mulholland Drive (2001) - Rated 01 May 2017
65 53% Twister (1996) - Rated 01 May 2017
69 65% Braveheart (1995) - Rated 01 May 2017
62 41% Ghost Town (2008) - Rated 01 May 2017
68 64% Vikings (2013) - Rated 01 May 2017
65 53% Garden State (2004) - Rated 01 May 2017