cranedj
Recent Ratings
Check out cranedj's...
100 95% | The Princess Bride (1987) - Rated 23 Jan 2020 |
80 72% | Predator (1987) - Rated 23 Jan 2020 |
40 9% | Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 23 Jan 2020 |
70 50% | The Bank Job (2008) - Rated 23 Jan 2020 |
65 22% | Rush Hour (1998) - Rated 23 Jan 2020 |
70 50% | Commando (1985) - Rated 23 Jan 2020 |
80 72% | This Is Spinal Tap (1984) - Rated 23 Jan 2020 |
40 9% | Batman & Robin (1997) - Rated 23 Jan 2020 |
70 50% | Man on Fire (2004) - Rated 23 Jan 2020 |
68 31% | The Golden Compass (2007) - Rated 23 Jan 2020 |