crankycowboy

crankycowboy
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 87% The Hurt Locker (2009) - Rated 22 Jan 2017
85 50% Inception (2010) - Rated 22 Jan 2017
83 29% Limitless (2011) - Rated 22 Jan 2017
91 79% Blood Diamond (2006) - Rated 22 Jan 2017
80 8% Predestination (2014) - Rated 22 Jan 2017
84 37% Source Code (2011) - Rated 22 Jan 2017
85 50% True Grit (2010) - Rated 22 Jan 2017
82 20% Appaloosa (2008) - Rated 22 Jan 2017
94 95% The Revenant (2015) - Rated 22 Jan 2017
80 8% The Jungle Book (2016) - Rated 22 Jan 2017