crauzu

crauzu
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2016
Location: Brazil
Age: 26
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Sou hétero

english translation

i'm a racist

more Recent Ratings

95 93% Young Frankenstein (1974) - Rated 10 Feb 2018
50 32% Blade Runner (1982) - Rated 10 Feb 2018
65 59% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 10 Feb 2018
100 99% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 10 Feb 2018
100 99% The Terminator (1984) - Rated 10 Feb 2018
60 50% The Big Lebowski (1998) - Rated 08 Jan 2017
45 18% Nosedive (2016) - Rated 13 Dec 2016
50 32% Parks and Recreation (2009) - Rated 13 Dec 2016
95 93% Passion (2012) - Rated 09 Dec 2016
80 74% Taxi Driver (1976) - Rated 04 Dec 2016