crazythinker

crazythinker
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2017
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

17% Hannah and Her Sisters (1986) - Rated 05 Jan 2018
17% Seance on a Wet Afternoon (1964) - Rated 05 Jan 2018
17% Holiday (1938) - Rated 05 Jan 2018
63% Downsizing (2017) - Rated 05 Jan 2018
47% Jungle (2017) - Rated 05 Jan 2018
83% Bright (2017) - Rated 05 Jan 2018
10 95% Doctor Strange (2016) - Rated 05 Jan 2018
83% Captain America: Civil War (2016) - Rated 05 Jan 2018
83% Ant-Man (2015) - Rated 05 Jan 2018
83% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 05 Jan 2018