cRckls

crckls
Movie Buff - 477 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 6% Evil Dead (2013) - Rated 20 Jun 2014
60 30% Fish Tank (2009) - Rated 12 Jun 2014
80 80% Amour (2012) - Rated 09 Jun 2014
60 30% The ABCs of Death (2012) - Rated 02 Jun 2014
50 14% Computer Chess (2013) - Rated 02 Jun 2014
50 14% Tenebre (1982) - Rated 29 May 2014
80 80% In a World... (2013) - Rated 29 May 2014
80 80% Short Term 12 (2013) - Rated 15 May 2014
60 30% John Dies at the End (2012) - Rated 13 May 2014
80 80% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 12 May 2014