creidesca

creidesca
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2021
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

10 The Handmaid's Tale (2017) - Rated 08 Mar 2021
10 Black Mirror (2011) - Rated 08 Mar 2021
9 Easy (2016) - Rated 08 Mar 2021
9 Schitt's Creek (2015) - Rated 08 Mar 2021
9 Kim's Convenience (2016) - Rated 08 Mar 2021
10 Russian Doll (2019) - Rated 08 Mar 2021
10 Little Dorrit (2008) - Rated 08 Mar 2021
10 Bleak House (2005) - Rated 08 Mar 2021
8 The Crown (2016) - Rated 08 Mar 2021
10 The Queen's Gambit (2020) - Rated 08 Mar 2021