crete

crete
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 28% Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Rated 12 Mar 2016
95 82% Predestination (2014) - Rated 12 Mar 2016
85 42% Mulholland Drive (2001) - Rated 12 Mar 2016
70 12% The Machinist (2004) - Rated 12 Mar 2016
88 54% Identity (2003) - Rated 12 Mar 2016
98 89% Her (2013) - Rated 05 Apr 2015
85 42% Buried (2010) - Rated 05 Apr 2015
90 67% Almost Famous (2000) - Rated 05 Apr 2015
95 82% Whiplash (2014) - Rated 28 Mar 2015
90 67% Annie Hall (1977) - Rated 27 Mar 2015