crichards

crichards
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 40% Monster (2003) - Rated 14 Oct 2018
90 87% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 14 Oct 2018
84 58% A Fantastic Woman (2017) - Rated 14 Oct 2018
84 58% The Shape of Water (2017) - Rated 14 Oct 2018
75 29% Pacific Rim (2013) - Rated 14 Oct 2018
65 26% Party Monster (2003) - Rated 14 Oct 2018
84 58% Bronson (2009) - Rated 14 Oct 2018
86 71% Tangerine (2015) - Rated 14 Oct 2018
83 50% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 14 Oct 2018
86 71% The Shining (1980) - Rated 14 Oct 2018