crispycat

crispycat
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% The Great Beauty (2013) - Rated 10 Apr 2017
90 93% The Big Lebowski (1998) - Rated 10 Apr 2017
25 5% Carlito's Way (1993) - Rated 10 Apr 2017
70 24% The Karate Kid, Part II (1986) - Rated 10 Apr 2017
87 82% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 10 Apr 2017
87 82% Rear Window (1954) - Rated 10 Apr 2017
90 93% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 10 Apr 2017
80 56% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 10 Apr 2017
25 5% Salt (2010) - Rated 10 Apr 2017
75 36% I Am Legend (2007) - Rated 10 Apr 2017