cristapone

cristapone
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2021
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 54% This Means War (2012) - Rated 15 Apr 2021
88 27% A Thousand Words (2012) - Rated 15 Apr 2021
90 54% The Notebook (2004) - Rated 15 Apr 2021
91 70% 1408 (2007) - Rated 15 Apr 2021
96 88% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 15 Apr 2021
89 36% Disturbia (2007) - Rated 15 Apr 2021
90 54% Jack Reacher (2012) - Rated 15 Apr 2021
90 54% Doctor Strange (2016) - Rated 15 Apr 2021
90 54% Arrival (2016) - Rated 15 Apr 2021
80 13% Collide (2016) - Rated 15 Apr 2021