cristian26

cristian26
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2020
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 50% Armageddon (1998) - Rated 31 Jul 2020
90 95% John Wick (2014) - Rated 31 Jul 2020
30 5% Evan Almighty (2007) - Rated 31 Jul 2020
50 25% Hitch (2005) - Rated 31 Jul 2020
75 70% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 31 Jul 2020
45 15% Nacho Libre (2006) - Rated 31 Jul 2020
55 35% xXx (2002) - Rated 31 Jul 2020
75 70% Black Hawk Down (2001) - Rated 31 Jul 2020
70 50% Avatar (2009) - Rated 31 Jul 2020
80 85% Gladiator (2000) - Rated 31 Jul 2020