cristo83
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out cristo83's...
90 78% | A Clockwork Orange (1971) - Rated 28 Apr 2021 |
85 56% | Hero (2002) - Rated 28 Apr 2021 |
90 78% | From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 28 Apr 2021 |
75 24% | Star Trek: Insurrection (1998) - Rated 28 Apr 2021 |
75 24% | Pineapple Express (2008) - Rated 28 Apr 2021 |
75 24% | Kick-Ass (2010) - Rated 28 Apr 2021 |
50 3% | After Earth (2013) - Rated 26 Apr 2021 |
80 36% | Ghost in the Shell (2017) - Rated 26 Apr 2021 |
85 56% | Life (2017) - Rated 26 Apr 2021 |
70 16% | Prometheus (2012) - Rated 26 Apr 2021 |