criticker87

criticker87
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Pulp Fiction (1994) - Rated 28 Oct 2017
90 89% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 28 Oct 2017
80 62% Donnie Darko (2001) - Rated 28 Oct 2017
80 62% The Godfather (1972) - Rated 28 Oct 2017
80 62% Black Hawk Down (2001) - Rated 28 Oct 2017
80 62% Adaptation. (2002) - Rated 28 Oct 2017
90 89% Ice Age (2002) - Rated 28 Oct 2017
80 62% Planet of the Apes (2001) - Rated 28 Oct 2017
70 31% Up (2009) - Rated 28 Oct 2017
80 62% Nightcrawler (2014) - Rated 28 Oct 2017