critickerarg

critickerarg
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 60% School of Rock (2003) - Rated 23 Feb 2017
80 72% Juno (2007) - Rated 23 Feb 2017
78 60% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 23 Feb 2017
87 90% Ratatouille (2007) - Rated 20 Feb 2017
72 30% Matchstick Men (2003) - Rated 20 Feb 2017
80 72% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 20 Feb 2017
89 95% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 20 Feb 2017
84 84% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 11 Feb 2017
77 56% Finding Nemo (2003) - Rated 11 Feb 2017
90 99% WALL·E (2008) - Rated 04 Feb 2017