critickerwhy

Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: Oct 6, 2020
Check out critickerwhy's...
90 95% | Memento (2001) - Oct 06, 2020 |
90 95% | Better Call Saul (2015) - Oct 06, 2020 |
80 73% | Breaking Bad (2008) - Oct 06, 2020 |
75 55% | Lord of War (2005) - Oct 06, 2020 |
85 88% | Ex Machina (2015) - Oct 06, 2020 |
75 55% | A Most Wanted Man (2014) - Oct 06, 2020 |
80 73% | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 06, 2020 |
70 38% | Waking Life (2001) - Oct 06, 2020 |
65 27% | The Dark Knight Rises (2012) - Oct 06, 2020 |
85 88% | The Dark Knight (2008) - Oct 06, 2020 |