Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
critickhamed

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 17, 2018

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out critickhamed's...
98 72% Pulp Fiction (1994) - Jan 17, 2018
60 0% Home Alone (1990) - Jan 17, 2018
98 72% Finding Nemo (2003) - Jan 17, 2018
95 45% A Very Long Engagement (2004) - Jan 17, 2018
95 45% Amélie (2001) - Jan 17, 2018
80 9% Happy Feet (2006) - Jan 17, 2018
100 90% Ice Age (2002) - Jan 17, 2018
90 27% Pinocchio (1940) - Jan 17, 2018
85 18% The Conjuring (2013) - Jan 17, 2018
95 45% Kung Fu Panda (2008) - Jan 17, 2018