critiking

critiking
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 55% Public Enemies (2009) - Rated 28 Nov 2012
85 40% Miami Vice (2006) - Rated 28 Nov 2012
99 94% Collateral (2004) - Rated 28 Nov 2012
84 37% Ali (2001) - Rated 28 Nov 2012
94 69% The Insider (1999) - Rated 28 Nov 2012
100 98% Heat (1995) - Rated 28 Nov 2012
95 73% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 28 Nov 2012
85 40% Manhunter (1986) - Rated 28 Nov 2012
86 45% Thief (1981) - Rated 28 Nov 2012
97 80% Inglourious Basterds (2009) - Rated 28 Nov 2012