critter77

critter77
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Only Yesterday (1991) - Rated 25 Jul 2015
85 26% Porco Rosso (1992) - Rated 25 Jul 2015
95 84% The Hunt (2012) - Rated 25 Jul 2015
90 60% Uçurtmayi Vurmasinlar (1989) - Rated 25 Jul 2015
80 15% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 25 Jul 2015
100 94% Grease (1978) - Rated 25 Jul 2015
87 36% Mud (2013) - Rated 25 Jul 2015
90 60% District 9 (2009) - Rated 25 Jul 2015
90 60% Memento (2001) - Rated 25 Jul 2015
70 7% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 25 Jul 2015