crix

Recent Ratings
Check out crix's...
95 66% | Parasite (2019) - Dec 30, 2019 |
99 83% | Reservoir Dogs (1992) - Dec 30, 2019 |
100 94% | Pulp Fiction (1994) - Dec 30, 2019 |
80 27% | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 30, 2019 |
79 13% | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Dec 30, 2019 |
95 66% | Inglourious Basterds (2009) - Dec 30, 2019 |
99 83% | Django Unchained (2012) - Dec 30, 2019 |
95 66% | The Hateful Eight (2015) - Dec 30, 2019 |
75 8% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Dec 30, 2019 |
90 52% | The Prestige (2006) - Dec 30, 2019 |