crmaez

crmaez
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 19% The Cable Guy (1996) - Rated 04 Jul 2014
70 39% Predator (1987) - Rated 04 Jul 2014
60 19% Minority Report (2002) - Rated 04 Jul 2014
75 62% Battle Royale (2000) - Rated 04 Jul 2014
70 39% Pandorum (2009) - Rated 04 Jul 2014
70 39% World War Z (2013) - Rated 04 Jul 2014
80 79% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 04 Jul 2014
80 79% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 04 Jul 2014
75 62% [Rec] (2007) - Rated 04 Jul 2014
75 62% Black Swan (2010) - Rated 04 Jul 2014