crnydgms

crnydgms
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 58% The Truman Show (1998) - Rated 19 Dec 2021
95 98% Requiem for a Dream (2000) - Rated 19 Dec 2021
91 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Dec 2021
89 70% Shutter Island (2010) - Rated 19 Dec 2021
86 51% Interstellar (2014) - Rated 19 Dec 2021
87 58% Intouchables (2011) - Rated 19 Dec 2021
80 22% Into the Wild (2007) - Rated 19 Dec 2021
89 70% Forrest Gump (1994) - Rated 19 Dec 2021
90 79% Fight Club (1999) - Rated 19 Dec 2021
90 79% Black Swan (2010) - Rated 19 Dec 2021