croller

croller
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2014
Location: california, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 62% The Shining (1980) - Rated 18 Feb 2014
39 3% The Call (2013) - Rated 18 Feb 2014
92 56% The Hurt Locker (2009) - Rated 18 Feb 2014
84 27% True Grit (2010) - Rated 18 Feb 2014
89 41% Fargo (1996) - Rated 18 Feb 2014
96 82% The Big Lebowski (1998) - Rated 18 Feb 2014
98 92% No Country for Old Men (2007) - Rated 18 Feb 2014
95 73% L.A. Confidential (1997) - Rated 18 Feb 2014
92 56% Beverly Hills Ninja (1997) - Rated 18 Feb 2014
96 82% Half Baked (1998) - Rated 18 Feb 2014