crossjamin

crossjamin
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 19% Batman Returns (1992) - Rated 22 Nov 2019
60 7% Hitch (2005) - Rated 22 Nov 2019
50 4% Green Lantern (2011) - Rated 22 Nov 2019
90 82% Fight Club (1999) - Rated 22 Nov 2019
70 19% Rango (2011) - Rated 22 Nov 2019
95 98% The Martian (2015) - Rated 22 Nov 2019
70 19% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 22 Nov 2019
75 29% Home Alone (1990) - Rated 22 Nov 2019
92 92% Monsters, Inc. (2001) - Rated 22 Nov 2019
70 19% Monsters University (2013) - Rated 22 Nov 2019