crossoverman

crossoverman
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2009
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 29% S.W.A.T. (2003) - Rated 23 Sep 2009
75 69% Casablanca (1942) - Rated 23 Sep 2009
70 61% Insomnia (2002) - Rated 23 Sep 2009
85 84% Babel (2006) - Rated 23 Sep 2009
65 53% Mulholland Drive (2001) - Rated 23 Sep 2009
75 69% In the Name of the Father (1993) - Rated 23 Sep 2009
45 25% Shrek the Third (2007) - Rated 23 Sep 2009
15 5% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 23 Sep 2009
80 78% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Sep 2009
60 45% Con Air (1997) - Rated 23 Sep 2009