crovax

crovax
Movie Buff - 327 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 90% Porco Rosso (1992) - Rated 15 Sep 2015
70 66% The Raid 2 (2014) - Rated 11 Aug 2015
69 61% Lady Vengeance (2005) - Rated 01 Oct 2014
67 61% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 01 Oct 2014
65 52% Flushed Away (2006) - Rated 03 Dec 2013
90 95% Braveheart (1995) - Rated 03 Dec 2013
35 0% Akira (1988) - Rated 10 Mar 2013
60 34% Bedazzled (2000) - Rated 09 Oct 2012
60 34% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 28 Sep 2012
60 34% Tooth & Nail (2007) - Rated 28 Sep 2012