cruftydk

cruftydk
Movie Buff - 299 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 76% Unforgiven (1992) - Rated 31 Aug 2021
90 87% Timecrimes (2007) - Rated 31 Aug 2021
80 65% Runaway Jury (2003) - Rated 31 Aug 2021
10 0% Daddy Day Care (2003) - Rated 31 Aug 2021
70 32% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 31 Aug 2021
85 76% Jarhead (2005) - Rated 31 Aug 2021
40 5% Cube (1997) - Rated 31 Aug 2021
75 47% Starship Troopers (1997) - Rated 31 Aug 2021
85 76% The Bourne Identity (2002) - Rated 31 Aug 2021
75 47% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 31 Aug 2021