cruiser721

cruiser721
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 43% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 14 Jan 2018
70 48% Ant-Man (2015) - Rated 14 Jan 2018
90 81% Captain America: Civil War (2016) - Rated 14 Jan 2018
70 48% Creep 2 (2017) - Rated 14 Jan 2018
65 35% Creep (2014) - Rated 14 Jan 2018
45 13% Goat (2016) - Rated 14 Jan 2018
75 59% Doctor Strange (2016) - Rated 14 Jan 2018
40 8% Mojave (2016) - Rated 14 Jan 2018
65 35% Beauty and the Beast (2017) - Rated 14 Jan 2018
50 20% Pitch Perfect 3 (2017) - Rated 14 Jan 2018