Crusx

crusx
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 30 Sep 2011
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% Ghost in the Shell (1995) - Rated 30 Sep 2011
86 22% There Will Be Blood (2007) - Rated 30 Sep 2011
89 47% Lost in Translation (2003) - Rated 30 Sep 2011
92 58% Goodfellas (1990) - Rated 30 Sep 2011
86 22% Donnie Darko (2001) - Rated 30 Sep 2011
95 86% American Psycho (2000) - Rated 30 Sep 2011
88 41% Almost Famous (2000) - Rated 30 Sep 2011
72 2% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 30 Sep 2011
80 8% The Hangover (2009) - Rated 30 Sep 2011
86 22% Jacob's Ladder (1990) - Rated 30 Sep 2011