crwristen

crwristen
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 57% Entourage (2004) - Rated 04 Jul 2018
93 57% The Revenant (2015) - Rated 04 Jul 2018
90 39% Pain & Gain (2013) - Rated 04 Jul 2018
93 57% Californication (2007) - Rated 04 Jul 2018
90 39% Entourage (2015) - Rated 04 Jul 2018
97 95% Westworld (2016) - Rated 04 Jul 2018
87 25% Dexter (2006) - Rated 04 Jul 2018
95 79% Breaking Bad (2008) - Rated 04 Jul 2018
100 98% Sons of Anarchy (2008) - Rated 04 Jul 2018
95 79% House M.D. (2004) - Rated 04 Jul 2018