Crys2002

crys2002
Film Freak - 529 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2019
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 77% Oppenheimer (2023) - Rated 10 Mar 2024
91 71% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 18 Feb 2024
25 1% Sound of Freedom (2023) - Rated 19 Dec 2023
85 48% Evil Dead (2013) - Rated 07 Dec 2023
82 38% Freddy Got Fingered (2001) - Rated 21 Nov 2023
80 34% Bottoms (2023) - Rated 11 Nov 2023
55 5% Five Nights at Freddy's (2023) - Rated 07 Nov 2023
95 87% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 26 Oct 2023
85 48% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 10 Aug 2023
83 41% Barbie (2023) - Rated 03 Aug 2023