Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
csabishek

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Oct 20, 2019

Location: Germany

more Recent Ratings
Check out csabishek's...
75 59% An Inconvenient Truth (2006) - Oct 20, 2019
70 36% The Grand Budapest Hotel (2014) - Oct 20, 2019
80 86% The Last Samurai (2003) - Oct 20, 2019
50 4% Date Night (2010) - Oct 20, 2019
75 59% Frida (2002) - Oct 20, 2019
70 36% Game of Thrones (2011) - Oct 20, 2019
60 13% 21 (2008) - Oct 20, 2019
65 22% Stuart Little (1999) - Oct 20, 2019
78 77% Pearl Harbor (2001) - Oct 20, 2019
85 95% The Godfather (1972) - Oct 20, 2019