cscopeland79

Recent Ratings
Check out cscopeland79's...
88 67% | Back to the Future Part III (1990) - Sep 23, 2019 |
90 76% | Back to the Future Part II (1989) - Sep 23, 2019 |
92 87% | The Thing (1982) - Sep 23, 2019 |
95 94% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 23, 2019 |
90 76% | Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) - Sep 23, 2019 |
96 96% | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 23, 2019 |
96 96% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Sep 23, 2019 |
92 87% | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Sep 23, 2019 |
92 87% | The Matrix (1999) - Sep 23, 2019 |
88 67% | Her (2013) - Sep 23, 2019 |