cscrotum

cscrotum
Movie Buff - 459 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2011
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: cinemascrotum.me

more Recent Ratings

65 72% Exodus: Gods and Kings (2014) - Rated 11 Mar 2015
65 72% The Drop (2014) - Rated 11 Mar 2015
35 26% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 11 Mar 2015
65 72% Wild Tales (2014) - Rated 11 Mar 2015
70 81% Faults (2015) - Rated 11 Mar 2015
60 64% The Conspiracy (2012) - Rated 19 Feb 2015
70 81% Foxcatcher (2014) - Rated 19 Feb 2015
80 94% Whiplash (2014) - Rated 18 Feb 2015
40 35% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 17 Feb 2015
65 72% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 17 Feb 2015