csd128

csd128
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 18 Aug 2009
75 27% Cloverfield (2008) - Rated 18 Aug 2009
70 12% National Treasure (2004) - Rated 18 Aug 2009
80 48% The Incredibles (2004) - Rated 18 Aug 2009
75 27% The Mummy (1999) - Rated 18 Aug 2009
80 48% Changeling (2008) - Rated 18 Aug 2009
85 72% Children of Men (2006) - Rated 18 Aug 2009
75 27% The Machinist (2004) - Rated 18 Aug 2009
80 48% Shrek (2001) - Rated 18 Aug 2009
70 12% The Village (2004) - Rated 18 Aug 2009