csero

csero
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2009
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 4% Videodrome (1983) - Rated 07 Oct 2009
40 9% Repo Man (1984) - Rated 26 Sep 2009
50 20% The Prestige (2006) - Rated 14 Sep 2009
50 20% King Kong (2005) - Rated 14 Sep 2009
90 85% A Detective Story (2003) - Rated 14 Sep 2009
90 85% The Second Renaissance Part II (2003) - Rated 14 Sep 2009
90 85% The Second Renaissance Part I (2003) - Rated 14 Sep 2009
75 63% District 9 (2009) - Rated 14 Sep 2009
85 78% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Sep 2009
65 39% The Butterfly Effect (2004) - Rated 13 Sep 2009