csettles

csettles
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 2% Trainspotting (1996) - Rated 21 Nov 2016
95 85% Titanic (1997) - Rated 21 Nov 2016
95 85% Argo (2012) - Rated 21 Nov 2016
60 13% American Gangster (2007) - Rated 21 Nov 2016
40 6% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 21 Nov 2016
95 85% Rear Window (1954) - Rated 20 Nov 2016
90 65% Hugo (2011) - Rated 20 Nov 2016
85 44% Fury (2014) - Rated 20 Nov 2016
85 44% Rocky IV (1985) - Rated 20 Nov 2016
60 13% Blackfish (2013) - Rated 20 Nov 2016