Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
csl0FG

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2018

more Recent Ratings
100 92% The Last Boy Scout (1991) - Nov 23, 2018
80 60% Ghost in the Shell 2.0 (2008) - Nov 23, 2018
85 71% Inglourious Basterds (2009) - Nov 23, 2018
2% The Expendables 2 (2012) - Nov 23, 2018
95 81% Die Hard (1988) - Nov 23, 2018
55 28% Top Gun (1986) - Nov 23, 2018
70 39% Rango (2011) - Nov 23, 2018
45 13% Bruce Almighty (2003) - Nov 23, 2018
15 7% American Pie 2 (2001) - Nov 23, 2018
80 60% The Fugitive (1993) - Nov 23, 2018